- Tips:
- 2EDGK-5.00-05P
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 5 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 20A |
| Nominalais spriegums: | 320V |