- Tips:
- 4-15
- Noliktavā:
- 104
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.060 |
| 100+ | 0.030 |
| 500+ | 0.024 |
| 1000+ | 0.022 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Kang Yang |
| Distancera forma: | Cilindriska |
| Distancera augstums: | 15mm |
| Krāsa: | Dabisks |
| Ārējais diametrs: | 6.3mm |
| Iekšējais diametrs: | 4.2mm |
| Materials: | Poliamīds |