- Article:
- 4-15
- Stock:
- 104
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.060 |
| 100+ | 0.030 |
| 500+ | 0.024 |
| 1000+ | 0.022 |
Specifications
| Manufacturer: | Kang Yang |
| Sleeve shape: | Cylindrical |
| Spacer height: | 15mm |
| Color: | Natural |
| Outside diameter: | 6.3mm |
| Internal diameter: | 4.2mm |
| Material: | Polyamide |