- Tips:
- 4-20
- Noliktavā:
- 126
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.042 |
| 500+ | 0.032 |
| 1000+ | 0.030 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Kang Yang |
| Distancera forma: | Cilindriska |
| Distancera augstums: | 20mm |
| Krāsa: | Dabisks |
| Ārējais diametrs: | 6.3mm |
| Iekšējais diametrs: | 4.2mm |
| Materials: | Poliamīds |