- Tips:
- QDC1S-1212S
- Noliktavā:
- 0
4.40 EUR
4.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.400 |
| 5+ | 4.200 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | QLT POWER |
| Ieejas spriegums: | 12VDC |
| Izējas spriegums: | 12VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1000VDC |
| Izējas strāva: | 84mA |
| Jauda: | 1W |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Lietderības koeficients: | 80% |
| Korpuss: | SIL4 |