- Article:
- QDC1S-1212S
- Stock:
- 0
4.40 EUR
4.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.400 |
| 5+ | 4.200 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifications
| Manufacturer: | QLT POWER |
| Input voltage: | 12VDC |
| Output voltage: | 12VDC |
| Insulation voltage: | 1000VDC |
| Output current: | 84mA |
| Power: | 1W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 80% |
| Case: | SIL4 |