- Tips:
- RD-200-220uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.95 EUR
0.95 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.950 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.680 |
| 100+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 220uF |
| Spriegums: | 200V |
| Korpusa izmēri: | 18x35mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |