- Article:
- RD-200-220uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.95 EUR
0.95 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.950 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.680 |
| 100+ | 0.550 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 220uF |
| Operating voltage: | 200V |
| Body dimensions: | 18x35mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |