- Tips:
- MBR0530T1G
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.350 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.140 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ONSEMI |
| Impulsu strāva: | 5.5A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 500mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 430mV |
| Korpuss: | SOD123 |