- Tips:
- TS4725MV160
- Noliktavā:
- 49
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CANAL ELECTRONIC |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | taisnstūraina |
| Korpusa izmēri: | 4.7x3.5mm |
| Poga augstums: | 2.5mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |