- Article:
- TS4725MV160
- Stock:
- 49
- Specifications:
- Download file
0.50 EUR
0.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
Specifications
| Manufacturer: | CANAL ELECTRONIC |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | rectangular |
| Body dimensions: | 4.7x3.5mm |
| Button height: | 2.5mm |
| Mounting: | SMT |
| Contact rating: | 0.05A/12VDC |