- Tips:
- TACTS-24R-F
- Noliktavā:
- 6
0.25 EUR
0.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.250 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.080 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NINIGI |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | kvadrātveida |
| Korpusa izmēri: | 12x12mm |
| Poga augstums: | 7.3mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |