- Tips:
- STP3NK90Z
- Noliktavā:
- 50
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.900 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.100 |
| 100+ | 0.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 900V |
| Strāva (Id): | 3A |
| Jauda: | 90W |
| Pretestība Rds(ON): | 4.8Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |