- Tips:
- MBR0520L
- Noliktavā:
- 291
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.150 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.100 |
| 1000+ | 0.080 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ONSEMI |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.4W |
| Impulsu strāva: | 0.5A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 20V |
| Strāva (If): | 500mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 390mV |
| Korpuss: | SOD123 |