- Tips:
- QDC1S-1205S
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.90 EUR
4.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 5+ | 4.800 |
| 10+ | 4.550 |
| 25+ | 4.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | QLT POWER |
| Ieejas spriegums: | 12VDC |
| Izējas spriegums: | 5VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1000VDC |
| Izējas strāva: | 200mA |
| Jauda: | 1W |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Lietderības koeficients: | 70% |
| Korpuss: | SIL4 |