- Article:
- QDC1S-1205S
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
4.90 EUR
4.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 5+ | 4.800 |
| 10+ | 4.550 |
| 25+ | 4.200 |
Specifications
| Manufacturer: | QLT POWER |
| Input voltage: | 12VDC |
| Output voltage: | 5VDC |
| Insulation voltage: | 1000VDC |
| Output current: | 200mA |
| Power: | 1W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 70% |
| Case: | SIL4 |