- Tips:
- LD-BZEN-1205
- Noliktavā:
- 19
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 5VAC |
| Darba spriegums: | 3...8VAC |
| Darba strāva: | 40mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.4kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 12mm |
| Augstums: | 9mm |
| Montāža: | THT |