- Tips:
- RS-25-12
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
15.80 EUR
15.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 15.800 |
| 3+ | 14.900 |
| 5+ | 13.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 25.2W |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.1A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 88 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |