- Tips:
- IRF740PBF
- Noliktavā:
- 46
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.40 EUR
1.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.400 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 400V |
| Strāva (Id): | 10A |
| Jauda: | 125W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.55Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |