- Tips:
- BAT43WS
- Noliktavā:
- 604
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.038 |
| 500+ | 0.032 |
| 1000+ | 0.028 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.2W |
| Kapacitāte: | 10pF |
| Impulsu strāva: | 4A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | impulsu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 200mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 1V |
| Korpuss: | SOD323 |