- Tips:
- VRB1205S-10WR3
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
10.80 EUR
10.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 10.800 |
| 5+ | 9.500 |
| 10+ | 8.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MORNSUN |
| Ieejas spriegums: | 9...18VDC |
| Izējas spriegums: | 5VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1500VDC |
| Izējas strāva: | 2A |
| Jauda: | 10W |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Lietderības koeficients: | 86% |
| Korpuss: | SIP8 |