- Tips:
- 15EDGK-3.81-04P-14
- Noliktavā:
- 465
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 25+ | 0.900 |
| 50+ | 0.600 |
| 100+ | 0.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 3.81mm |
| Kontaktu daudzums: | 4 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 0.5-1.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 7A |
| Nominalais spriegums: | 250V |