- Tips:
- CE-16-100uF-Y
- Noliktavā:
- 103
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 250+ | 0.035 |
| 500+ | 0.032 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | AISHI |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 16V |
| Korpusa izmēri: | 6.3x11mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2.5mm |