- Tips:
- MCR100-8G
- Noliktavā:
- 100
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 5+ | 0.200 |
| 25+ | 0.100 |
| 100+ | 0.085 |
| 500+ | 0.070 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON Semiconductor |
| Pusvadītāju tips: | Tiristors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 0.8A |
| Strāva Igt: | 0.2mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-92 |