- Tips:
- URB4812YMD-10WR3
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
11.90 EUR
11.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 11.900 |
| 5+ | 10.400 |
| 10+ | 9.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MORNSUN |
| Ieejas spriegums: | 18...75VDC |
| Izējas spriegums: | 12VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1500VDC |
| Izējas strāva: | 833mA |
| Jauda: | 10W |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Lietderības koeficients: | 87% |