- Article:
- URB4812YMD-10WR3
- Stock:
- 2
- Specifications:
- Download file
11.90 EUR
11.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 11.900 |
| 5+ | 10.400 |
| 10+ | 9.800 |
Specifications
| Manufacturer: | MORNSUN |
| Input voltage: | 18...75VDC |
| Output voltage: | 12VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 833mA |
| Power: | 10W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 87% |