- Tips:
- IRFIZ48G
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.60 EUR
1.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.600 |
| 5+ | 1.350 |
| 10+ | 1.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 60V |
| Strāva (Id): | 37A |
| Jauda: | 50W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.018Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |