- Tips:
- POSC12125A
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
6.40 EUR
6.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 6.400 |
| 3+ | 5.900 |
| 5+ | 5.600 |
| 10+ | 4.900 |
| 100+ | 4.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 18W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1.25A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 220 - 230V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |