- Tips:
- CR21-0R1-FL
- Noliktavā:
- 1212
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 50+ | 0.050 |
| 100+ | 0.036 |
| 1000+ | 0.014 |
| 5000+ | 0.010 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ASJ |
| Pretestība: | 0R1 |
| Jauda: | 0.125W |
| Korpusu izmēri: | 0805 |
| Precizitāte: | 1% |
| Izvadi: | SMD |
| Darba spriegums max.: | 150V |
| Impulsu spriegums max.: | 300V |