- Article:
- CR21-0R1-FL
- Stock:
- 1212
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 50+ | 0.050 |
| 100+ | 0.036 |
| 1000+ | 0.014 |
| 5000+ | 0.010 |
Specifications
| Manufacturer: | ASJ |
| Resistance: | 0R1 |
| Power: | 0.125W |
| Body dimensions: | 0805 |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 150V |
| Overload voltage max.: | 300V |