- Tips:
- B1205XT-1WR3
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.90 EUR
3.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 5+ | 2.800 |
| 10+ | 2.400 |
| 25+ | 2.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | RLT |
| Ieejas spriegums: | 10.8...13.2VDC |
| Izējas spriegums: | 5VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1500VDC |
| Izējas strāva: | 200mA |
| Jauda: | 1W |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Lietderības koeficients: | 78% |
| Korpuss: | SMD8 (5pin) |