- Article:
- B1205XT-1WR3
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
3.90 EUR
3.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 5+ | 2.800 |
| 10+ | 2.400 |
| 25+ | 2.100 |
Specifications
| Manufacturer: | RLT |
| Input voltage: | 10.8...13.2VDC |
| Output voltage: | 5VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 200mA |
| Power: | 1W |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Efficiency: | 78% |
| Case: | SMD8 (5pin) |