- Tips:
- B3F-5000
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.380 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | OMRON |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 12x12mm |
| Poga augstums: | 4.3mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/24VDC |