- Article:
- B3F-5000
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.60 EUR
0.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.380 |
Specifications
| Manufacturer: | OMRON |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | round |
| Body dimensions: | 12x12mm |
| Button height: | 4.3mm |
| Mounting: | THT |
| Contact rating: | 0.05A/24VDC |