- Tips:
- MKS2-63-0.22uF-K-5
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.25 EUR
0.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.250 |
| 10+ | 0.200 |
| 50+ | 0.150 |
| 500+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 220nF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 7.5x7.2x3mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |