- Tips:
- IRFB4227PBF
- Noliktavā:
- 8
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.80 EUR
2.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 5+ | 2.200 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.400 |
| 100+ | 1.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 200V |
| Strāva (Id): | 65A |
| Jauda: | 190W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.0197Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |