- Tips:
- KM-450-100uF-M
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.80 EUR
2.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 10+ | 2.000 |
| 25+ | 1.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMXON |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 450V |
| Korpusa izmēri: | 18x35mm |
| Darba temperatūra: | -25...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |