- Tips:
- BPT-380X-S
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 7.900 |
| 10+ | 6.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 6...28VDC |
| Darba strāva: | 20mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.9kHz |
| Skaņas jauda: | 70dB |
| Diameters(platums): | 43mm |
| Augstums: | 32mm |
| Montāža: | skrūves |