- Article:
- BPT-380X-S
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 7.900 |
| 10+ | 6.800 |
Specifications
| Manufacturer: | Bestar |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 6...28VDC |
| Operating current: | 20mA |
| Resonant frequency: | 2.9kHz |
| Sound level: | 70dB |
| Diameter(width): | 43mm |
| Height: | 32mm |
| Mounting: | screw |