- Tips:
- B3U-1000PM-B
- Noliktavā:
- 54
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | OMRON |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 2.5x3.0mm |
| Poga augstums: | 1.6mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/24VDC |