- Tips:
- B340A-13-F
- Noliktavā:
- 960
- Specifikācijas:
- datasheet
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 500+ | 0.058 |
| 1000+ | 0.050 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.85W |
| Kapacitāte: | 200pF |
| Impulsu strāva: | 80A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 3A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 500mV |
| Korpuss: | SMA |