- Tips:
- SS14
- Noliktavā:
- 11878
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.036 |
| 100+ | 0.022 |
| 500+ | 0.016 |
| 1000+ | 0.012 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KINGTRONICS |
| Impulsu strāva: | 30A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 1A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 500mV |
| Korpuss: | SMA |