- Tips:
- NTS-54799
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
25.00 EUR
25.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 25.000 |
| 3+ | 23.000 |
| 5+ | 21.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | GOOBAY |
| Barošanas bloka tips: | Regulējams |
| Jauda: | 24W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1.5A |
| Izejas spriegums: | 9 - 24V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | Komplekts |