- Article:
- NTS-54799
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
25.00 EUR
25.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 25.000 |
| 3+ | 23.000 |
| 5+ | 21.500 |
Specifications
| Manufacturer: | GOOBAY |
| Power supply unit type: | Regulated |
| Power: | 24W |
| Maximum output current: | 1.5A |
| Output voltage: | 9 - 24V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | Set of connectors |