- Tips:
- RD-25-330uF-M
- Noliktavā:
- 332
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 250+ | 0.080 |
| 500+ | 0.065 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 330uF |
| Spriegums: | 25V |
| Korpusa izmēri: | 8x11.5mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 3.5mm |