- Article:
- RD-25-330uF-M
- Stock:
- 332
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 250+ | 0.080 |
| 500+ | 0.065 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 330uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Body dimensions: | 8x11.5mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 3.5mm |