- Tips:
- PMEG3005EB
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.35 EUR
0.35 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.350 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.180 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NXP |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.31W |
| Kapacitāte: | 30pF |
| Impulsu strāva: | 3A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 500mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 500mV |
| Korpuss: | SOD523 |