- Tips:
- R16110N-A50K
- Noliktavā:
- 0
0.70 EUR
0.70 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 5+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CTR |
| Pretestība: | 50K |
| Raksturlīkne: | logaritmisks |
| Raksturojums: | mono |
| Asa diametrs: | 6mm |
| Roktura garums: | 13.5mm |
| Montāža: | THT |