- Article:
- R16110N-A50K
- Stock:
- 0
0.70 EUR
0.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 5+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
Specifications
| Manufacturer: | CTR |
| Resistance: | 50K |
| Characteristics: | logarithmic |
| Features: | mono |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 13.5mm |
| Mounting: | THT |