- Tips:
- MKS2-63-2.2uF-K5
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 2.2uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x13x7.2mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |